Sveicināti!

Ja meklējat grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju, labprāt pastāstīšu par SIA Investors priekšrocībām.

Mēs saprotam, ka uzņēmēju interesē savlaicīga un izdevīga grāmatvedība. Savlaicīga– lai informācija būtu ievadīta un atskaites sastādītas pēc iespējas ātri un ekonomiska– tas viss par izdevīgu cenu.

Mūsu atbilde uz klientu vēlmēm ir vismodernākās tehnoloģijas. Piemēram, datu pirmapstrādē ļoti palīdz digitālās atpazīšanas programma Veridoc, kas automātiski atpazīst informāciju skenētos dokumentos. Atpazīst – tas nozīmē nosaka, kurš lielums ir pamatsumma, PVN vai apmaksas termiņš. Šāds automatizēts process klientam nozīmē ātru un precīzu datu ievadi. Pāris stundās mēs spējam apstrādāt un ievadīt sistēmā vairāk kā simts dokumentu. Tas ļauj apkalpot arī uzņēmumus, kas apgroza tūkstošiem dokumentu mēnesī un šādos gadījumos mūsu pakalpojums ir īpaši izdevīgs.

Visi saņemtie dokumenti tiek pārvērsti digitālā formā (ieskenēti) un visiem klientiem ir pieejams grāmatvedības dokumentu digitāls arhīvs. Šis arhīvs darbojas uz pasaulē pieaugošu popularitāti gūstošas sistēmas M-Files bāzes, kurai var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē. Mūsu klienti nezvana grāmatvedei vai sekretārei, bet apskatās interesējošo pavadzīmi vai atskaiti savā datorā.

Darbu automatizācija palīdz taupīt klientu laiku. Pašu izstrādāta programma rada ērti aizpildāmas darba laika uzskaites tabeles Excel formātā, kas var tikt pielāgotas klientu specifikai. Tabeles tiek automātiski aizpildītas, ievērojot vēsturiskās likumsakarības un klientam atliek pievienot tikai nedaudz papildinformācijas. Tas nozīmē būtisku laika ekonomiju tabeļu aizpildīšanā un īsus algu aprēķināšanas termiņus arī liela darbinieku skaita gadījumā. Nav brīnums, ka veiksmīgi spējam apkalpot arī tādus uzņēmums, kuru darbinieku skaits mērāms simtos.

Kvalitāti datu ievadē palīdz kontrolēt unikāla grāmatojumu pārbaudes datorprogramma, kas regulāri caurskata tūkstošiem grāmatojumu un atlasa iespējami kļūdainos.

Papildus informācijai aicinu apmeklēt grāmatvedības procesa grafisku atspoguļojumu www.investors.lv/solutions.

Laipni lūgti mūsdienīgas grāmatvedības pasaulē!

Guntars Vītols

SIA Investors

Partneris

Paraksts