Novirziet peles ikonu virs sadaļām attēlā un lasiet sīkāku informāciju par katru grāmatvedības procesa sastāvdaļu.

Grāmatvedības pakalpojumi Jūsu uzņēmumam

1

Kurjerdienests

Pakalpojuma cena ietver kurjera pakalpojumu, kas piegādā dokumentus no Jūsu biroja līdz grāmatvedim.
2

Dokumentu
skenēšana

Visi Jūsu dokumenti tiek skenēti un tālākā to apstrāde notiek digitālā formā.

Jums ir pieeja

4

Digitāls dokumentu arhīvs

Jūsu dokumentu attēli tiek ievietoti sistēmā M-Files, kur tie pieejami no jebkuras vietas pasaulē kopā ar grāmatojumu parametriem.
3

Dokumentu atpazīšana

Programma Veridoc atpazīst informāciju skenētajos dokumentos pēc konteksta un pievieno attēliem parametrus – metadatus. Tie kalpo par pamatu dokumentu grāmatošanai uzskaites sistēmā.

Jūsu ieguvums

6

Datorizēta kvalitātes kontrole

Īpaši izstrādāta programma regulāri pieslēdzas grāmatvedības programmai un identificē grāmatojumus, kas neatbilst iepriekš noteiktiem grāmatojumu ‘šabloniem’.
5

Grāmatvedības programma

Automātiski atpazīto informāciju pārbauda un apstiprina grāmatvedis. Grāmatvedības sistēma saņem elektronisku failu, kas kalpo par pamatu finanšu dokumentu izveidei sistēmā Tildes Jumis.

Jūs uzraugāt un pilnvarojat

7

Bankas maksājumu sagatavošana

Bankas maksājumu uzdevumi tiek veidoti, elektroniski nosūtot failu no grāmatvedības programmas uz internetbanku. Klientam tikai jāapstiprina maksājumi.
8

Nodokļu atskaites

Visas nodokļu atskaites tiek elektroniski ģenerētas grāmatvedības sistēmā un importētas uz VID administrēto EDS sistēmu.
– investors – rezultāti

Mūsu grāmavedības pakalpojumi ietver visu nepieciešamo, lai palīdzētu klientiem nokārtot savas saistības pret valsti nodokļu jomā. Mēs uzņemamies atbildību par to, ka izpildīsim tieši Jums izvirzītās prasības no valsts iestāžu puses.

Kā atsevišķu pakalpojumu piedāvājam algu un ar to saistīto nodoļu aprēķināšanu. Šis pakalpojums ir populārs lielu uzņēmumu vidū, jo algu jautājums bieži ir konfidenciāls un emociāli ‘jūtīgs’, padarot ārpakalpojumu par labu risinājumu. SIA Investors izmantotās tehnoloģijas un darbu automatizācija padara mūsu grāmatvedības pakalpojumu par īpaši pievilcīgu tieši šajā sfērā.

Daudzi uzņēmumi, kuri Latvijā pārstāvēti ar meitas sabiedrībām, izvirza augstas prasības ikmēneša vadības atskaišu nodrošināšanā ārvalstu finanšu departamentiem. Šajā jomā ļoti svarīgas ir starptautisko standartu un svešvalodu zināšanas un šajā ziņā mēs pozitīvi atšķiramies no daudziem konkurentiem. Taču SIA Investors ir gājis vēl tālāk, izstrādājot īpašus datu apmaiņas risinājumus. Parasti tas ir datu konvertācijas modulis, kas informāciju no vietējās grāmavedības programmas Tildes Jumis pārvērš citām programmām saprotamā valodā. Tā var būt praktiski jebkura ārvalstīs populāra grāmatvedības programma, kas atļauj .xml vai līdzvērtīga formāta datu importēšanu.

Daudziem uzņēmumiem nepieciešama neliela palīdzība juridisko un lietvedības jautājumu risināšanā. Mēs labprāt piemeklēsim izdevīgāko risinājumu – dažreiz pašu spēkiem (lietvedība, uzņēmuma dibināšana, likvidācija, vienkāršas juridiskas formalitātes), bet citreiz izmantojot pārbaudītus partneruzņēmumus juridiskajā sfērā.